פרופיל החברה

 

חברת ק.ד.מ הנדסה ומנופים בע"מ היא החברה הגדולה והמובילה בישראל בתחומה, ונשענת על ניסיון של מעל ל-30 שנים בתחום ייבוא והתקנת מנופי טעינה עצמית בעלי כושר הרמה של 0.5-200 טון לכל צורך ודרישה. לחברות הגדולות במשק הישראלי.

חברת ק.ד.מ הנדסה ומנופים מפיצה את מנופי Fassi מאיטליה ומחזיקה בבלעדיות לשיווק ולמכירה ולטיפול במנופים. החברה שולטת במשק הישראלי בתחום ובענף.

 

תחומי פעילות

חברת ק.ד.מ הנדסה ומנופים, מהמובילות בתחומה, מחזיקה גם מנופים יד שנייה, משווקת מנופים הידראוליים (למשאיות זבל וגזם), רמסות, מנופים מיוחדים לגרוטאות וכן מספקת אביזרים נלווים למנופים כגון: כפות, חובקים, סלי הרמה, ארגזי איסוף גזם, מערכות גירוז אוטומטיות, יחידות שליטה מרחוק, הייברים ועוד.

כמו כן, החברה גם מבצעת רישוי עבור הרכבים. החברה בעלת תקן ISO 9001 מטעם מכון התקנים הישראלי נותנת שירות למנופים מכל הסוגים וכן ספק מורשה של חברת החשמל לישראל. כמו כן, החברה זכתה בכל מכרזי חברת החשמל מיום היווסדה.

 

על המותג הבינלאומי האיטלקי

חברת ק.ד.מ הנדסה ומנופים מייצגת ומשווקת בלעדית כאמור, את חברת Fassi בישראל, והיא המפיצה הרשמית של מנופיה בארץ.

מותג Fassi האיטלקי, מהחברות הגדולות בעולם בתחום המנופים, נהנה ממוניטין מצוין המבוסס על ניסיון ומקצוענות בתחום ייצור המנופים מתוך כוונה ליצור עליונות בכל היבט: ביצועים, כושר עבודה, בטיחות, מחקר, חדשנות ומגוון רחב של מוצרים.

מגוון המוצרים יוצא הדופן של חברת Fassi כולל כ-60 דגמי מנופים בכ-30,000 תצורות שונות, מבטיח את היכולת להתאים באופן אישי את המנוף לצרכי הלקוח המשתנים.

הנהלת ק.ד.מ הנדסה ומנופים עומד דוד חיים דדון, מנכ"ל ובעלים, בעל ניסיון של למעלה מ-25 שנים בתחום ייבוא המנופים והתקנתם.

 

המבנה הארגוני של החברה כולל:

מחלקת הנדסה, מחלקת בקרת איכות, מחלקה תפעולית, מחלקת רכש, מחלקת גביה, מחלקת פיתוח עסקי ושיווק, מחלקת מכירות ומוקד לוגיסטי.

החברה מייבאת את מוצרים מאיטליה מחברת FASSI הענקית המובילה בעולם בתחום המנופים ומתקני הרמה.

 

מקצועיות, אמינות ושירותיות

חברת ק.ד.מ. הנדסה ומנופים ידועה במקצועיות, באמינות ובשירות המצוין שהיא מעניקה ללקוחותיה. החברה מקפידה על יושר מול הלקוח ועל עמידה בלוחות הזמנים שנקבעו.

כחברה מובילה למנופים, חברת ק.ד.מ הנדסה ומנופים מקפידה לעמוד בחוד החנית של הטכנולוגיה, ובקרוב תתחדש בקו חדש של מנופים לגזם, אשפה וגרוטאות. מנופים אלו יעמדו בסטנדרטים המחמירים ביותר B4 לעייפות החומר. הצנרת במנופים אלו הינה צנרת פנימית, ולא חיצונית, זאת בכדי למנוע נזקים לצנרת כתוצאה מאיסוף האשפה. המנוף הינו מנוף מהיר, ומגיע עם שלט.

 

כחברה מובילה בתחומה, חברת ק.ד.מ. הנדסה ומנופים מתנהלת עם הפנים לעתיד, ותפתח מערכת של מוסכים בנקודות שירות, בפריסה ארצית, בצפון הארץ ובדרומה, בכדי לתת מענה מקיף ללקוח.

 

בנוסף, חברת ק.ד.מ הנדסה ומנופים שוקדת בימים אלה על סדרה של מוצרים משלימים, כגון במות הרמה.

 

 

נשמח לעמוד לרשותכם

ולהעניק שירות מכל הלב!

מכירות ושירות:

טל: 09-7655221

מייל: service@kdmeng.co.il

כתובת: הסדנא 4 א.ת. כפר סבא